Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Kahvecioğlu Evden Eve Nakliyat olarak 1998 yılında İstanbul Evden eve nakliyat firması olarak Pendik’de hizmet vermeye başladık . Kurulduğu günden beri evden eve nakliyat firmaları arasında kısa zamanda lider konuma yerleşen firmamız nakliyat hizmetini kurumsal ilkelere bağlı olarak vermektedir. Evden eve nakliyat hizmetinin yanında oluşan talep doğrultusunda Şehirler arası nakliyat, ofis taşımacılığı , ev&ofis depolama hizmetlerinide veren firmamız evden eve nakliyat firmaları arasında kendini ispatlamış bir firmadır.Bu hizmetleri veren İstanbul Kahvecioğlu Nakliyat bu hizmetleri uygun fiyata sağlayan evden eve firmaların başında yer almaktadır.

Neden Kahvecioğlu Nakliyat

Kahvecioğlu nakliyat olarak ev taşıma hizmetini eşyaların bir yerden bir yere taşınması olarak görmüyoruz. Biz yuva taşıyoruz. Bu nedenle yaptığımız işte saygı ve sevgi olmak zorundadır. Müşterilerimiz Kahvecioğlu Nakliyat olarak bizleri evlerinde misafir etmektedir. Burada hizmet sunarken kendi eşyamıza nasıl özen gösteriyorsak ve kendi evimizde nasıl saygılıysak müşterilerimizin evinde de aynı şekilde davranıyoruz. Bizim için hizmet sunarken sadece eşyaların sorunsuz taşınması değil, hal ve hareketler ile tavırlar da çok önemlidir. Firmamızın sunduğu hizmet en üst seviyededir.

Rahat ve Güvenilir Nakliyat

Kahvecioğlu Evden Eve Nakliyat olarak gerek çalışanlarımız gerekse de kullandığımız ambalaj malzemeleri profesyoneldir. Her bir çalışanımız en iyileri arasından seçilmektedir. Bununla birlikte kullandığımız ambalajlama sistemleri temizlik kurallarına uygun ve aynı zamanda son derece dayanıklıdır. İstanbul şartlarında taşıma yapılırken dar merdiven ve dairelerin giriş çıkışlarından dolayı eşyaların taşıma sırasında çarpma olasılığı yüksektir. Bu nedenle taşıma yapılırken bunlara dikkat ediyoruz.